KONST / Litografier / Färglitografi 13342270
nr 1334 2270
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Ej signerad, 39x49cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:35:07
17/6 15:50:51
200 kr
22/6 23:02:38
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer